4 Kasım 2016 Cuma

Şifreleri güvene alan LastPass ücretsiz oldu!

Şifreleri güvene alan LastPass ücretsiz oldu!

Kullanıcı bilgileri ve şifreleri güvenli bir şekilde tek bir platform üzerinde saklamaya yarayan LastPass, ücretsiz oldu. iOS, Android, macOS ve Windows'ta çalışan LastPass'i mutlaka denemelisiniz.


İnternette güvenlik çok önemli. Kullanıcı bilgileri ve şifreleri genllikle internet tarayıcıları isteğe bağlı olarak kendi içerisinde kaydedip saklayabiliyor. Ancak bu durumun güvenlik açıklarından dolayı pek sağlıklı olmadığı uzmanlar tarafından çok kez dile getirildi. 1Password ve LastPass gibi uygulamalar belirli bir ücret karşılığında çoklu platformlarda şifreleri güvenli bir şekilde sağlayabiliyor. LastPass, bugün aldığı karar ile bu hizmetini ücretsiz olarak sunmaya başladı.
LastPass kullanıcıları artık, iOSAndroidmacOS ve Windows platformlarında şifrelerini ücret ödemeden saklayabilecek ve senkronize edebilecek. ChromeOpera ve Safari eklentileri de bulunan LastPass ile tek bir şifre belirleyerek tüm kullanıcı adlarınızı ve şifrelerinizi saklayabilir, platformlar arasında kolayca kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder